Ondřej Cink je cyklistickým králem!
Králem cyklistiky 2020 vyhlášen Tomáš Bábek
Vítězové disciplín 2018
Silnice:
1. Roman Kreuziger
2. Nikola Nosková
3. Zdeněk Štybar
Cyklokros:
1. Michael Boroš
2. Pavel Kopecký
3. Kateřina Nash
MTB:
1. Romana Labounková
2. Ondřej Cink
3. Tereza Sásková
Dráha:
1. Jakub Šťastný
2. Martin Čechman
3. Pavel Kelemen
Junior:
1. Jakub Šťastný
2. Tereza Sásková
3. Pavel Kopecký
BMX:
1. Eliška Bartůňková
2. Dominik Topinka
3. Lukáš Mentlík
Handicap:
1. Patrik Jahoda
2. Kateřina Antošová
3. Ivo Koblasa a Václav Antal
Sálová:
1. Jiří Hrdlička ml. - Roman Staněk
2. Radek Jančík
3. Pavel Loskot - Jiří Hrdlička st.
Trial:
1. Alžběta Pečínková
2. Václav Kolář
3. Marek Pochtiol
Vítězem ankety ČEZ Král cyklistiky 2018 se stal silničář Roman Kreuziger
Vítězové disciplín 2017
Silnice
1. Nikola Nosková
2. Zdeněk Štybar
3. Josef Černý
Cyklokros
1. Kateřina Nash
2. Michael Boroš
3. Jana Czeczinkarová
MTB
1. Jaroslav Kulhavý
2. Barbora Průdková
3. Kristian Hynek
Dráha
1. Tomáš Bábek
2. Daniel Babor
3. Jiří Fanta
Junior
1. Daniel Babor
2. Daniel Rybín
3. Karel Vacek
BMX
1. Romana Labounková
2. Dominik Topinka
3. Mikuláš Nevrkla
Handicap
1. Ivo Koblasa
2. Patrik Jahoda
3. Jiří Ježek
Sálová
1. Ondřej Hanzlíček, Radek Jančík
2. Jiří Hrdlička st., Milan Novák
3. Jiří Hrdlička ml., Roman Staněk
Tomáš Jílek a Bára Černošková opět na Králi cyklistiky
Vyhlášením Krále cyklistiky pro rok 2017 Vás na obrazovkách České televize i v sále kongresového centra PVA provede již osvědčená moderátorská dvojice Tomáš Jílek a Barbora Černošková.
Foto: Michal Červený
Vítězové disciplín 2016
Silnice:
1. Petr Vakoč
2. Roman Kreuziger
3. Zdeněk Štybar
Cyklokros:
1. Michael Boroš
2. Adam Ťoupalík
3. Nikola Nosková
MTB:
1. Jaroslav Kulhavý
2. Ondřej Cink
3. Kateřina Nash
Dráha:
1. Tomáš Bábek
2. Sára Kaňkovská
3. Jiří Janošek
Junior:
1. Sára Kaňkovská
2. Martin Čechman
3. Daniel Babor
BMX:
1. Romana Labounková
2. Aneta Hladíková
3. Karolína Vránová
Handicap:
1. Ivo Koblasa
2. Tereza Dipoldová
3. Patrik Jahoda
Sálová:
1. Váňa Filip + Drabálek Martin
2. Hanzlíček Ondřej
3. Kouřil Martin